Blog

Cilt Yenileme Tedavisi

Antalya Manavgat'ta bulunan kliniğimizde Cilt Yenileme - Cilt Gençleştirme - Antiaging Tedavileri'nde doktorumuz Op. Dr. Muammer Kaya tarafından kişiye özel tedavi prot..

Blog

Mezoterapi Uygulamaları

Mezoterapi uygulamaları bir gençleşme yöntemidir! Saça ve Cilde uygulanır… Antalya Manavgat'ta bulunan kliniğimizde Mezoterapi Tedavileri ile cildinizin yenilenmesi..

Blog

Kırışıklık Tedavisi

Antalya Manavgat'ta bulunan kliniğimizde B0T0KS ile Kırışıklık Tedavileri'nde doktorumuz Op. Dr. Muammer Kaya tarafından kişiye özel tedavi ve doz miktarı belirlenir. Y&u..

Blog

Leke Tedavisi

Antalya Manavgat'ta bulunan kliniğimizde uyguladığımız Leke Tedavileri'nde doktorumuz Op. Dr. Muammer Kaya tarafından kişiye özel tedavi protokolü belirlenir. Kişinin iht..

Blog

Thulium Lazer

Ciltte oluşan lekeleri vücudun korunma önlemlerinden biridir. Cilt maruz kaldığı ortamdan (güneş, kalitesiz makyaj malzemeleri, zararlı kimyasallar vs.) kendini koruyabilmek için..

Blog

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu ile daha çekici dudaklara kavuşabilirsiniz. Hylaüronik asit bazlı dolgularla ince dudaklara hacim ve nem verilebilmektedir.Daha çekici dudaklara sahip olmanın ve y&uum..

Blog

Burun Dolgusu

Burun dolgusu, cerrahi müdahale yapılmadan ameliyatsız olarak gerçekleştirilen burun şekli değişikliklerini ifade eder. Bu işlem genellikle cilt dolgu malzemelerinin enjeksiyonunu i&ccedil..

Blog

Yanak Dolgusu

Dolgun yanaklar gençliğin ve çekiciliğin sembolü olarak kabul edilebilir. Zayıf ve çökük şekildeki yanaklar kişinin yüzünü olduğundan daha yaşlı ve y..

Blog

Akıllı Dolgu

Son yıllarda hızlı sonuç alınabilen, güvenilir dermakozmetik tedaviler ve işlemler çok daha tercih edilir hale geldi. Daha sağlıklı, daha genç ve daha dinamik g&oum..

Blog

Bölgesel Zayıflama

Yıllardır kardiyovasküler hastalıklar ve karaciğer yağlanmasına karşı koruyucu bir tedavi olarak kullanılan fosfotidilkolin, istenmeyen bölgesel yağlanmanın giderilmesi amacıyla ilk kez 1995..

Blog

Altın İğne Tedavisi

Radyofrekans cihazının altın iğneleri bulunan başlığı cilde temas ettirildiğinde mikro iğneler otomatik olarak ayarlanan derinlikte cilt içerisine giriş yapmaktadır. Çok sayıda altın u&c..

Blog

İp Uygulamaları

Yaş ilerledikçe yüz ve boyun bölgesinde oluşan kırışıklık ve sarkmaların temel sebepleri ciltteki kollajenin azalması, cilt altı yağ dokunun hacim kaybı ve yer çekimidir. Yaşla..

Blog

Medikal Cilt Bakımı

Cildimizin yumuşak, parlak, temiz ve pürüzsüz görünümü estetik açıdan oldukça önemlidir. Çevresel faktörler yaşlanma sürecinde ge..

Blog

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüy ve kıllar Türkiye'de olduğu gibi tüm dünyada bir çok insan için can sıkıcı, utanç verici ve yıllarca süregelen önemli bir sorundur. Bu..